© 2017 by Zoogot, Design:Pazinteractive

אודותינו

הקמנו את "מכון זוגות" מתוך הכרות אישית עם הקושי למצוא זוגיות נכונה, ומתוך רצון לעזור לאנשים בתהליך המשמעותי של מציאת האדם המתאים, ושמירה על הקשר הקרוב הזה לאורך שנים, תוך התפתחות והעמקה של הקשר הזוגי, הקירבה, והחברות, גם בצל קשיים ומשברים, שהחיים מדי פעם מזמנים לנו.
זוגיות טובה דורשת עבודה מתמשכת ולא פשוטה. זו דרך שהולכים בה במשך שנים, לומדים אחד את השני, ואת עצמנו בתוך הקשר, ומשתפרים מפעם לפעם עוד ועוד. 

במכון זוגות מתקיימים טיפולים ויעוצים אישיים, זוגיים וקבוצתיים, סביב נושאים שונים בתחום הזוגיות והיחסים: יצירת קשר זוגי, עבודה על יחסים אל מול אתגרי החיים, והתמודדות עם משברים בתוך הזוגיות או לאחר גירושין ופרידה.
נשמח אם נצליח לעזור גם לכם למצוא את דרככם.

ד"ר מיכל צוקר

יעל דורון

פסיכולוגית מומחית בפסיכולוגיה שיקומית ואנליטיקאית קבוצתית

יועצת אישית וזוגית ומנחת קבוצות ב"מכון זוגות", אותו הקמתי ואני מנהלת.

חברת סגל ההוראה ומרצה במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית, מרצה בחוג ליעוץ והתפתחות האדם בפקולטה לחינוך של אוניברסיטת חיפה, וכן מרצה ומדריכה בתכנית להכשרת מנחי קבוצות בביה"ס המרכזי לעובדים הסוציאליים של משרד הרווחה. מרצה, מנחה ומדריכה בנושאי הנחיית קבוצות בארץ ובחו"ל. כותבת מאמרים בנושאי טיפול קבוצתי ואנליזה קבוצתית ועורכת משותפת של הספר "טיפול קבוצתי אנליטי בארץ זבת חלב ודבש".
בעבר, עבדתי כפסיכולוגית בבית החולים איכילוב, וכמנהלת המקצועית של שירות התמיכה באמצעות הרשת בבני נוער בסיכון, במסגרת עמותת עלם. פעלתי שנים רבות כפסיכולוגית ברשת. הופעתי ברדיו ובטלוויזיה פעמים רבות, בתכניות יעוץ שונות.

דוקטורנטית באוניברסיטת חיפה, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה, במגמה לפסיכולוגיה יעוצית באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בקרימינולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, באוניברסיטת בר אילן. בוגרת לימודי תעודה בפסיכולוגיה רפואית, באוניברסיטת תל אביב. ובוגרת התכנית הארבע שנתית של מכון ישראלי לאנליזה קבוצתית.
אני מאמינה  ביכולות של אנשים להתפתח ולצמוח גם ממקומות קשים, להגיע למימוש עצמי ולתחושת רווחה ושמחה בחיים.

ענת נכטיגל

פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית, מומחית בפסיכולוגיה רפואית

אני עובדת כפסיכותרפיסטית במכון זוגות וכפסיכולוגית מומחית בפסיכולוגיה רפואית, בבית החולים רמב"ם בחיפה.

במסגרת עבודתי בבית החולים אני מטפלת באנשים הסובלים מכאב כרוני במכון לשיכוך כאב ובאנשים הסובלים ממחלות עור, המאושפזים במחלקת עור בביה"ח. בעבר עבדתי במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב.

במסגרת שנות עבודתי כפסיכולוגית הייתה לי הזכות לפגוש באנשים רבים המתמודדים עם מצבים קשים ומאתגרים שהחיים זימנו להם. כל מפגש כזה מוסיף לאמונתי בכוחה של הנפש ובכוחו של המפגש האנושי בין מטפל ומטופל, להעשיר ולשפר את איכות החיים.

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת חיפה,
תואר שני בפסיכולוגיה רפואית במכללה האקדמית תל אביב-יפו
ולימודי תעודה בתוכנית לפסיכותרפיה של בית החולים רמב"ם והפקולטה לרפואה של הטכניון.

ד"ר מיכל צוקר

 יועצת זוגית ומדריכת הורים.

נשואה ואמא לשני ילדים.

סיימתי דוקטורט במדעי הרפואה (PhD) באוניברסיטת תל אביב. למדתי אימון אישי בגישת מדעי ההתנהגות, בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. פסיכותרפיה גופנית למדתי במרכז הישראלי לרפואת גוף ונפש. אני עוסקת בליווי של זוגות בכל הגילאים, שמתחבטים בסוגיות כגון: משבר אמון בעקבות בגידה, פערים בתשוקה, קשיים בהתמודדות עם המשפחה המורחבת (ההורים שלו, ההורים שלה) או עם המשפחה המורכבת החדשה (הילדים שלו, הילדים שלה), קושי בקבלת החלטות כמו רילוקיישן, מעבר דירה או החלפת עבודה, ועוד. אני מאמינה שאפשר לבנות זוגיות שמחה שתאפשר לכל אחד מבני הזוג להגשים את עצמו מבלי שהשני יפסיק לנשום.

סיימתי דוקטורט במדעי הרפואה (PhD) באוניברסיטת תל אביב. למדתי אימון אישי בגישת מדעי ההתנהגות, בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. פסיכותרפיה גופנית למדתי במרכז הישראלי לרפואת גוף ונפש. בנוסף, התמחיתי בהדרכת הורים בבית הספר של מיכל דליות. אני מדריכה הורים בתהליך קצר וממוקד איך להחזיר את השמחה בבית, איך לשקם את הסמכות ההורית ולגרום לילדים לשתף פעולה באווירה נעימה. פרטים נוספים מזמנים לקרוא באתר שלי: www.michalzucker.co.il

אינה קמנסקי

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.  בנוסף, מתמחה בטיפול בהתמכרויות.  

בעבודה כמטפלת אני אוהבת מאוד לפגוש אנשים, להתחבר, למצוא את השאלות הנכונות.

אני מאמינה , כי לטיפול כוח רב לשחרר את האדם מהליכה במסלול סגור ולאפשר לו אלטרנטיבות והתפתחות.

בוגרת תואר שני לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, מוסמכת לטיפול על ידי האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי.

את רוב הניסיון שלי בעבודה עם זוגות ומשפחות רכשתי בשבע שנות עבודה בתחנה העירונית לטיפול משפחתי .

במקביל, כעשור אני עובדת בשירות ציבורי עם אנשים הסובלים מהתמכרויות .

מכיוון שעליתי ארצה מרוסיה  בגיל שתיים עשרה, אני מטפלת גם בשפה הרוסית. 

מכון זוגות

טלפון 054-4316971 

דוא"ל zoogot@gmail.com

כתובת רחוב צבי 3, רמת גן.
קרוב לצומת "עלית" ולמתחם הבורסה.

כמו כן, ניתן למלא טופס מטה ונחזור אליכם בהקדם...

צרו קשר