top of page

ארגונים

pexels-photo-4623513.jpeg

פערי דורות, מתחים בתוך הצוות, קושי לתת או לשאת ביקורת, תרבות ארגונית לא מקדמת ותקשורת קלוקלת, אלה רק קומץ קטן מהאתגרים הנובעים מהיחסים בארגון.

בדומה לכל מערכת יחסים, גם עולם העבודה והארגונים מציף מורכבויות עליהן ניתן לעבוד בכלים הקיימים בעולם הטיפול הפסיכולוגי. 

ֿ

מכון זוגות מציע מגוון סדנאות שנוצרו במיוחד לתת מענה

לאתגרים אותם פוגשים עובדים ומנהלים בתחום ההייטק.

1. "בדרך לזוגיות" - סדנה קצרה לרווקים ורווקות
3 מפגשים - שעתיים כל מפגש

סדנה אינטימית המיועדת לעד 20 משתתפים - רווקים, גרושים ואלמנים.

המטרה היא לאפשר לאלו המעוניינים להתקדם בתוך הקבוצה בתהליכם האישי בדרך לזוגיות.  קבוצה היא הכלי המיטבי עבור מי שמבקש לעבוד על סוגיות הנוגעות ליחסים וקשרים, משום שהיא משמת ״היכל מראות״ עבור המשתתפים. היא משקפת להם את עצמם

ומעצימה את הלימוד באמצעות שיתופים ושיקופים מהאחרים. הסדנה מונחית על ידי 2 מנחים או מנחות וכוללת בכל פגישה עבודה בקבוצה גדולה וועבודה אינטימית בשתי קבוצות קטנות להעמקת ההתנסות.

 

2. דור ה-X מול דור ה-Z/Y

3 מפגשים - שעתיים כל מפגש

פערי הדורות במקום העבודה קיימים ומציבים אתגרים רבים. הדור הנוכחי, גדל לתוך עולם משתנה בקצב מסחרר. הם דורשים יותר תנאים, קידום ואיכות חיים מעבר לשעות העבודה. מצד שני, הם מספקים את הסחורה, מחוברים 24/7 ומתרחקים מתפיסה מיושנת יותר של ״9 עד 5״. תחושות FOMO מנכיחות תחושה תמידית של אופציות טובות יותר והם אינם ממהרים להיקשר ולהתחבר למקום העבודה. לא פעם מנהלים ומגייסים מתארים תחושות שמראיינים אותם ומספקים להם משוב ולא ההיפך. 

סדנה זו הינה סדנה המיועדת למנהלי הצוותים ומעלה ומספקת כלים מעולם הפסיכולוגיה שמאפשרים להבין ולחשוב את העובדים באופן מעמיק יותר. מונחים שגורים מעולם הפסיכותרפיה כמו הלא מודע הקבוצתי, השלישי האנליטי, יחסי העברה מונכחים בזמן אמת ומאפשרים חשיבה מעמיקה יותר על יחסי עובד-מנהל

3. טיפול וייעוץ בתוך הארגון

חברות רבות כיום מציעות לעובדים טיפול פסיכולוגי ושירותי ייעוץ מקצועיים במקום העבודה. בהתאם לתפקוד הגבוהה המצופה מעובדים ומנהלים מצד הארגון, כך גם עובדים היום, מצפים לקבל שירותים רבים ממקום העבודה בכדי לטפל בעצמם.

 חברות, אשר סיפקו לעובדים שירות טיפולים וייעוץ מדווחות כי עובדים חשו מחוברים ושייכים יותר למקום העבודה. תחושת השליטה והסוכנות האישית שלהם עלתה וזו בתמורה העצימה תחושת מסוגלות אישית, יוזמה ושאיפה להתקדם בארגון. השירות נועד לתת מענה למצוקות אישיות כמו גם לאפשר מוקד ״In House" לסייע בהתמודדות ומיקוד אל מול אתגרים ספציפיים ( סבבי גיוס, השקת מוצר, מתחים בין מייסדים ומנהלים ועוד)

*השירות הינו רחב ומחייב התאמה לצורכי הארגון.

4. סדנה לפיתוח מנהלים

 מפגש 1 - שעתיים

העובדים שלנו הם ההון האנושי והמשאב העיקרי עבור העסק, אבל איך מצליחים לנהל אותם ״בעולם של עובדים״ לעזור להן להשתפר, להעביר להם ביקורת ומשוב, לעזור להם להשתפר ויחד עם זאת להעמיק את תחושת השייכות שלהם לארגון ולצוות?

איך להוציא מעצמינו את המקסימום? לחלץ מעצמינו את ״האריה״ הניהולי?

בסדנא נתאמן על פיתוח מנהיגות וכרזימה, נעמוד על הבסיס הפסיכולוגי העמוק שמפעיל אותנו כאנשים ומנהלים.

5. סדנה להעמקת תחושת מחוברות (Connectedness) ושייכות למקום העבודה

2 מפגשים - שעתיים כל מפגש

אנחנו נמצאים במקום העבודה שעות ארוכות בכל יום והקשרים של אלו שעובדים לצידנו משפיעים עלינו מאוד. אבל עד כמה אנחנו באמת מכירים את הקולגות והמנהלים שלנו? כמה אנחנו מעיזים להיפתח? לסמוך, לתת אמון? בסדנא החווייתית נתאמן על לתת ולקבל, נחזק את הקשרים שלנו כדי להעמיק את עבודת הצוות ולתרום לתחושת השייכות של האנשים לארגון ולחברה.

הסדנא כוללת עבודה אישית, בזוגות ובקבוצה.

צרו קשר

מכון זוגות

טלפון 054-4316971 

דוא"ל info@zoogot.co.il

כתובת רחוב צבי 3, רמת גן.
קרוב לצומת "עלית" ולמתחם הבורסה.

כמו כן, ניתן למלא טופס מטה ונחזור אליכם בהקדם...

bottom of page